Hotelowy wyłącznik prądu i światła na kartę.

Hotelowy wyłącznik prądu i światła na kartę to oszczędzanie energii. Stanowi on istotny element wyposażenia nowoczesnego hotelu. Ponieważ wyłączniki prądu pomagają ograniczyć wydatki na energię elektryczną w obiektach hotelowych, ich instalacja z pewnością znajduje biznesowe uzasadnienie. Stosując wyłączniki, zapobiegamy pozostawianiu przez gości hotelowych włączonego światła i innych urządzeń elektrycznych, podczas ich nieobecności w pokoju. Jednocześnie zwiększamy w ten sposób bezpieczeństwo, bo żadna pozostawiona w kontakcie ładowarka, nie wywoła niebezpiecznego zwarcia.

Przede wszystkim zalecamy używanie wyłączników prądu w hotelach, pubach i pomieszczeniach, gdzie wymagane jest wyłączanie dopływu prądu. Napięcie znamionowe 180 -250 V. Prąd znamionowy dla naszych wyłączników wynosi 30A, nie trzeba stosować dodatkowego stycznika.

Instrukcja :
Wyłączniki, pracują wyłącznie na kartach zbliżeniowych (włożenie wizytówki nie włączy prądu). Przed włożeniem karty do czytnika, dopływ prądu jest wyłączony, a czytnik sygnalizuje to świecąc na czerwono. Gdy włożymy kartę do czytnika, natychmiast zostaje podane zasilanie.
Przede wszystkim, przy zakupie wyłącznika zalecamy również nabycie dedykowanej puszki. Jej koszt jest niewielki, bo 6 zł netto, a wyłącznik nie wchodzi do standardowej puszki.

Hotelowy wyłącznik prądu i światła:

  • przenosi maksymalne obciążenie na poziomie 30 A, dlatego nie jest konieczne stosowanie dodatkowego układu przekaźnikowego. Dodatkowy przekaźnik, powinien być stosowany przy zasilaniu elektrycznej kuchenki, klimatyzatora lub elektrycznych grzejników. 

Podsumowując potwierdzamy, że wyłączniki hotelowe efektywnie wspierają prowadzenie biznesu, bo umożliwiają oszczędzanie prądu.

żarówka z zielonym liściem w środku jako symbol oszczędzanie energii
oszczędzanie energii

Na naszej stronie można znaleźć także inne, ciekawe informacje o automatyce hotelowej. Nasze wyłączniki w zależności od modelu działają na karty MCF, karty Temic, karty IC. Możemy zapewnić o ich bardzo dobrej jakości i niezawodności.

Zapraszamy również, do sklepu internetowego na ekscytujące zakupy, z pewnością znajdziesz tam wyłącznik prądu na kartę.