Przejdź do treści

Elektroniczne zamki hotelowe

Zagadnieniem elektroniczne zamki hotelowe oraz zamek elektroniczny do drzwi, zajmujemy się od kilku lat. Ponieważ prężnie działamy na tym rynku, dlatego jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom ofertę dokładnie dopasowaną do ich potrzeb. Dodatkowo prowadzimy serwis, zapewniający komfort i bezpieczeństwo.

Elektroniczne zamki hotelowe – dobry wybór

Ponieważ jesteśmy fachowcami, to zawsze staramy się maksymalnie dostosować do wymagań naszych klientów. Dlatego, proponowane przez naszą firmę zamki elektroniczne marki Orbita, cechują się doskonałym stosunkiem jakości do ceny. Udowadniamy to, oferując na każdy model 36 miesięcy gwarancji. Różnorodność modeli sprawia, że nasze zamki doskonale sprawdzają się w obiektach hotelowych, pensjonatach, ośrodkach wypoczynkowych, motelach, hostelach, a nawet biurach. Jeśli w obiekcie zamontowane są już zamki na klasyczny klucz, to nic straconego, jesteśmy w stanie je zamienić bez wymiany drzwi.

Oferujemy nie tylko elektroniczne zamki hotelowe, jesteśmy również partnerem handlowym firmy S4h – lidera w oprogramowaniu dla hoteli i gastronomi. Możemy zaoferować naszym klientom w 100% sprawny i bezawaryjny system do zarządzania hotelu i restauracji. Naszą ofertę wzbogaciliśmy nie tylko o oprogramowania, które ułatwią pracę na recepcji czy restauracji, ale też zadbaliśmy o dostępność niezbędnego sprzętu typu Terminale dotykowe, POSy, monitory, drukarki, kasy fiskalne, zamki hotelowe czy systemy przywoławcze.

Wyrażamy przekonanie, że oferowane przez BH-Wandex elektroniczne zamki do drzwi, spełnią Państwa oczekiwania, a zrządzanie swoim biznesem przyjdzie wam z łatwością i przyjemnością. Każdy elektroniczny zamek do drzwi oferowany przez naszą firmę spełnia wysokie standardy wykonania.

elektroniczny zamek 2021TTL czarny duza klawiatura
Elektroniczny zamek 2021TTL
zamek hotelowy srebrny stalowy, szyld, klamka, miejsce na przyłożenie karty otwierającej elektroniczny
Nowoczesny JC3060 MFC ND
Zamek elektroniczny do drzwi JC4031

zamek 3060TTL bardzo waski tylko 38 milimetrów srebrna stal
Już w ofercie zamek hotelowy JC 3060 TTL ND

Zamek JC 3060TTL ND jest administrowany poprzez darmową aplikację TTL. Udostępniliśmy możliwość sprawdzenia jej funkcjonalności.

Elektroniczne zamki hotelowe 6100TTL

Elektroniczne zamki hotelowe sprawdzają się w praktyce, a my posiadamy naprawdę dobrą ofertę w tym zakresie.

Jesteś zainteresowany?

Zapraszamy do kontaktu z nami: 22 506 5555