Telefon stacjonarny

Jednym z podstawowych sprzętów niezbędnych w każdym przedsiębiorstwie jest bez wątpienia telefon stacjonarny (różne rodzaje: telefon analogowy, cyfrowy lub telefon voip). Wydawać by się mogło, że w dobie smartfonów, posiadanie stacjonarnego aparatu telefonicznego to przeżytek, jednak nie do końca jest to prawda. Klasyczne rozwiązania wciąż cieszą się dużą popularnością wśród biznesmenów, gdyż mają szereg zalet.

Telefony stacjonarne gwarantują lepszą organizację pracy. Ponieważ znajdują się w określonym miejscu, dlatego nie ma problemu z ich znalezieniem. Co więcej, zawsze są naładowane! Jeśli dodatkowo podłączycie je Państwo do centrali analogowej lub VoIP, uzyskacie szereg dodatkowych korzyści. Na przykład: łatwe zarządzanie połączeniami wewnętrznymi i zewnętrznymi, organizowanie wielostronnych konferencji czy nagrywanie rozmów. Posiadanie tradycyjnego aparatu pomaga również budować wizerunek firmy, bowiem przedsiębiorstwa, które posiadają numer stacjonarny są odbierane jako bardziej profesjonalne. Co więcej, korzystanie z takiego telefonu gwarantuje wysoką jakość połączeń, a dodatkowo brak problemów z zasięgiem oraz ograniczenie kosztów. Wiele firm telekomunikacyjnych oferuje bardzo atrakcyjne pakiety biznesowe, pozwalające na zaoszczędzenie sporej sumy pieniędzy. Dodatkowo, dzięki stacjonarnemu aparatowi otrzymujecie Państwo także możliwość wykonywania połączeń wewnętrznych całkowicie bezpłatnie.

Aparaty telefoniczne

W naszej ofercie znajdziecie Państwo aparaty telefoniczne do zastosowania w swoich przedsiębiorstwach:

  • Analogowe
  • Cyfrowe systemowe do central telefonicznych Slican
  • Telefony Voip

W ofercie firmy BH-Wandex znajdują się telefony produkowane przez polskiego producenta, firmę Slican.
Analogowe aparaty telefoniczne XL-606 do wykorzystania w mieszkaniach, biurach lub hotelach oraz wszędzie tam gdzie nie nie ma dodatkowych wymagań. Ten aparat telefoniczny posiada wyświetlacz LCD, tryb głośnomówiący oraz identyfikację numeru dzwoniącego.

telefon voip stacjonarny czarny z wyświetlaczem

Najnowszy telefon voipowy VPS-912G SIP to uniwersalny telefon IP z dwoma portami giga bitowymi. Jest odpowiedzią na rosnące wymagania firmowych sieci IP.
Dźwięk HD i czytelny duży podświetlany wyświetlacz oraz funkcjonalne przyciski pozwalają na efektywne korzystanie z telefonu i dostępnych zasobów sieciowych.

Polsko i Anglojęzyczne   menu jest standardem tego modelu. Bogata funkcjonalność, łatwa obsługa i współczesny design to główne atuty tego modelu telefonu.

Telefon stacjonarny – telefon analogowy – telefon voip – jesteś zainteresowany?

Zadzwoń – 22 506 5555

Nasze telefony stacjonarne do kupienia w sklepie:

Bigshop.com.pl