Dobre zamki dla apartamentów

elegancki apartament, do którego można ustawić zdalne otwieranie drzwi

Zdalne otwieranie drzwi dla apartamentu przeznaczonego na wynajem, umożliwiają dobre zamki elektroniczne – zapewniamy, otwieranie drzwi bez klucza jest proste.


Zdalne otwieranie drzwi – zamki do apartamentów

Naszym klientom, którzy szukają możliwości zdalnego otwierania drzwi, przede wszystkim polecamy trzy rodzaje naszych zamków, które fantastycznie sprawdzają się w tych sytuacjach.

Zamek 6100 TTL

Zamek 6100 TTL jest nowoczesnym, zasilanym baterią zamkiem elektronicznym, który można otwierać za pomocą kodu dostępu, karty zbliżeniowej, aplikacji mobilnej Bluetooth lub zdalnie przez WiFi (opcja z bramą WiFi). Jest przeznaczony do montażu w hotelach i apartamentach, gdzie można generować czasowe hasła dla gości i wysyłać je dowolnym nośnikiem (SMS, email). Zamek 6100 TTL ma wysoki poziom bezpieczeństwa i wygody, ponieważ sygnalizuje konieczność wymiany baterii i współpracuje z Google Home. Można go dopasować do większości standardowych drzwi o grubości od 35 do 65 mm. W razie awarii można go otworzyć kluczem mechanicznym. Zamek 6100 TTL jest łatwy w montażu i obsłudze, a nadzór nad nim odbywa się z telefonu komórkowego lub tabletu przy pomocy polskojęzycznej aplikacji.

Zamek JC 3060 TTL ND

To nowoczesny zamek, który także może być otwierany zdalnie, za pomocą kodu wysyłanego do klienta SMSem bądź mailem. By cały proces odbywa się bez konieczności spotkania na linii właściciel apartamentu – gość, zamek musi być w zasięgu Internetu (w wypadku zamka We-lock, taka konieczność nie istnieje). Należy w tym wypadku zainstalować bramkę WiFi, która to umożliwi. Dodatkowe możliwości otworzenia tego zamka to telefon i karta zbliżeniowa. Szczegółowe informacje na temat JC 3060 TTL ND znajdziecie Państwo na stronie poświęconej temu produktowi.

Zamek elektroniczny C1

Zamki te, to przede wszystkim wielofunkcyjne, inteligentne zamki bębenkowe o prostej konstrukcji. Ponieważ zamki różnią się miejscem montowania w drzwiach, dlatego stanowi to ich dużą zaletę. Model C1 jest montowany w miejsce cylindra, bez konieczności wiercenia dodatkowych otworów w drzwiach. Jak przystało na dobre zamki – istnieje aż sześć możliwości ich otwierania. Zamki te można otworzyć przez odcisk palca, poprzez aplikację bluetooth (darmowa aplikacja TTL), zdalne otwieranie drzwi (bramka WiFi nie jest  w zestawie),  hasłem / kodem PIN, kartą oraz awaryjne mechaniczne odblokowanie kluczem. Obsługa zamków C1 jest możliwa przy pomocy aplikacji TTL lub Tuya – w zależności od wybranego przy zakupie modelu.

Zachęcamy do bezpłatnego przetestowania aplikacji TTL, służącej do zarzadzania m.in. zamkami JC 3060 TTL ND, zamkami C1Otwieranie drzwi bez klucza?

Jakże byłoby wygodnie, gdyby można było wpuszczać gościa do apartamentu pod wynajem, bez przyjazdu i wręczania mu kluczy.

ręce, które nie muszą przekazywać klucza by otworzyć drzwi apartamentu na wynajem

Teraz już można.

W drzwiach apartamentu pod wynajem, należy jedynie, zainstalować w miejsce istniejącej wkładki, nową — elektroniczną.

W aplikacji, na swoim telefonie komórkowym z androidem, zdalnie ustalamy okres pobytu gościa. Aplikacja samodzielnie generuje kod, który wysyłamy do najemcy np. przez SMS-a lub zwyczajnie pocztą elektroniczną. Aby dostać się do apartamentu, gość-najemca wpisuje otrzymany kod i otwiera drzwi.

Proste ? A jak wygodne! W zdecydowanej większości wypadków nie jest wymagana ingerencja w istniejące drzwi (dotyczy wkładki We-lock).

Parametry jakie muszą spełnić drzwi przy instalacji zamków JC 3060 TTL ND chętnie przekaże nasz serwis. Ponieważ mamy doświadczenie w instalacji tych zamków nie tylko w dużych hotelach, ale i małych prywatnych obiektach, dlatego zdecydowanie polecamy je właścicielom apartamentów.Dobre zamki elektroniczne dla apartamentów z przeznaczeniem na wynajem

Obie nasze propozycje, umożliwiają właścicielowi, elastyczne i wygodne wynajmowanie apartamentów, bez konieczności przyjeżdżania do swojego obiektu. Tym bardziej, jeśli ten obiekt jest w innej części kraju.

Dobre zamki elektroniczne z przeznaczeniem na wynajem znajdziesz w naszym sklepie internetowym. Otwieraj drzwi bez klucza!

Zdalne otwieranie drzwi dla apartamentu – masz pytania? Chętnie na nie odpowiemy. Telefon: 22 506 5555

W celu usystematyzowania wiedzy na temat zamków elektronicznych i ich zdalnego otwierania, zebraliśmy pytania naszych klientów w jednym miejscu. Wraz z odpowiedziami można je przeczytać klikając w poniższy link, do czego zachęcamy:

Zamki elektroniczne – pytania i odpowiedzi

Jak zdalnie wygenerować kod dostępu w zamku WeLock