15:19

Zdalne otwieranie drzwi dla apartamentu pod wynajem

Dobre zamki dla apartamentów

elegancki apartament, do którego można ustawić zdalne otwieranie drzwi

Zdalne otwieranie drzwi dla apartamentu przeznaczonego na wynajem, umożliwiają dobre zamki elektroniczne – zapewniamy, otwieranie drzwi bez klucza jest proste.

Zdalne otwieranie drzwi – zamki do apartamentów

Naszym klientom, którzy szukają możliwości zdalnego otwierania drzwi, przede wszystkim polecamy dwa rodzaje naszych zamków, które fantastycznie sprawdzają się w tych sytuacjach.

  1. Zamek We- lock L6BPB, który cechuje prosta instalacja. By zdalnie zarządzać apartamentem, wystarczy tylko wymienić wkładkę. Aplikacja zainstalowana na telefonie, umożliwia generowanie kodów otwarcia dla klientów. Kody te mogą być czasowe, a klient otrzymuje 10 cyfrowy kod. Funkcjonalność tych zamków daje nam dodatkowe możliwości. Na przykład, możemy sprawdzić jak długo serwis sprzątający zajmował się danym apartamentem (otwarcie zamka przez osoby sprzątające musi, w tym wypadku, odbywać się telefonem przez bloototh). Zamek bowiem, oprócz otwierania kodem, można otworzyć także telefonem. Posiada on również opcję otwierania kartą. Standardowo przy zakupie dołączone są do niego trzy karty. Co więcej, może być do niego przyporządkowane w sumie 20 kart. Naszym klientom oferujemy możliwość ich zakupu. Szczegółowe informacje, dotyczące procesu generowania kodu dla gości wynajmujących apartament, znajdziesz tu – instrukcja.
  2. Zamek 3060TTL – to nowoczesny zamek, który także może być otwierany zdalnie, za pomocą kodu wysyłanego do klienta SMSem bądź mailem. By cały proces odbywa się bez konieczności spotkania na linii właściciel apartamentu – gość, zamek musi być w zasięgu Internetu (w wypadku zamka We-lock, taka konieczność nie istnieje). Należy w tym wypadku zainstalować bramkę WiFi, która to umożliwi. Dodatkowe możliwości otworzenia tego zamka to telefon i karta zbliżeniowa. Szczegółowe informacje na temat 3060TTL znajdziecie Państwo na stronie poświęconej temu produktowi.


Otwieranie drzwi bez klucza?

Jakże byłoby wygodnie, gdyby można było wpuszczać gościa do apartamentu pod wynajem, bez przyjazdu i wręczania mu kluczy.

ręce, które nie muszą przekazywać klucza by otworzyć drzwi apartamentu na wynajem

Teraz już można.

W drzwiach apartamentu pod wynajem, należy jedynie, zainstalować w miejsce istniejącej wkładki, nową — elektroniczną.

W aplikacji, na swoim telefonie komórkowym z androidem, zdalnie ustalamy okres pobytu gościa. Aplikacja samodzielnie generuje kod, który wysyłamy do najemcy np. przez SMS-a lub zwyczajnie pocztą elektroniczną. Aby dostać się do apartamentu, gość-najemca wpisuje otrzymany kod i otwiera drzwi.

Proste ? A jak wygodne! W zdecydowanej większości wypadków nie jest wymagana ingerencja w istniejące drzwi (dotyczy wkładki We-lock).

Parametry jakie muszą spełnić drzwi przy instalacji zamków 3060TTL chętnie przekaże nasz serwis. Ponieważ mamy doświadczenie w instalacji tych zamków nie tylko w dużych hotelach, ale i małych prywatnych obiektach, dlatego zdecydowanie polecamy je właścicielom apartamentów.


dobre zamki z możliwością generowanie kodu umożliwiającego wejście do mieszkania, wkładka zamka z klawiaturą i wyświetlaczem
wkładka zamka elektronicznego

Dobre zamki elektroniczne dla apartamentów z przeznaczeniem na wynajem

Obie nasze propozycje, umożliwiają właścicielowi, elastyczne i wygodne wynajmowanie apartamentów, bez konieczności przyjeżdżania do swojego obiektu. Tym bardziej, jeśli ten obiekt jest w innej części kraju.

Dobre zamki elektroniczne z przeznaczeniem na wynajem znajdziesz w naszym sklepie internetowym. Otwieraj drzwi bez klucza!

Zdalne otwieranie drzwi dla apartamentu – masz pytania? Chętnie na nie odpowiemy. Telefon: 22 506 5555

W celu usystematyzowania wiedzy na temat zamków elektronicznych i ich zdalnego otwierania, zebraliśmy pytania naszych klientów w jednym miejscu. Wraz z odpowiedziami można je przeczytać klikając w poniższy link, do czego zachęcamy:

Zamki elektroniczne – pytania i odpowiedzi

Jak zdalnie wygenerować kod dostępu w zamku WeLock