W hotelach czy pensjonatach, co raz częściej obok sygnalizatorów pożarowych, czy wykrywających dym, spotykamy sygnalizatory hotelowe. Sygnalizator hotelowy to nic innego jak przycisk, który ułatwia komunikację gościa z obsługą. Innymi słowy, sygnalizuje on konieczność kontaktu z personelem hotelu. Ponieważ, takie przyciski są łatwe w montażu i obsłudze, warto je zainstalować w celu poprawy jakości obsługi i zwiększenia wydajności pracy.

Tradycyjne zawieszki na drzwi są obecnie wypierane przez znacznie wygodniejsze, zaawansowane technologicznie urządzenia. Dlatego nasza firma proponuje nowoczesne sygnalizatory hotelowe, które ułatwiają i usprawniają kontakt gościa z recepcją i personelem. Sprzęt montujemy w pokojach, a jego obsługa jest niezwykle prosta i nie powinna sprawić klientom żadnych większych problemów.

Nasz sygnalizator hotelowy posiada kilka podstawowych funkcji , na przykład:

  • przywołanie sprzątaczki,
  • wezwanie pomocy
  • skasowanie wybranego wcześniej komunikatu.

Ponieważ recepcja otrzymuje informację bezprzewodowo, jest to dodatkową zaletą tego urządzenia. Sprzęt można instalować we wszelkiego rodzaju ośrodkach wypoczynkowych – hostelach, pensjonatach, domach wycieczkowych, uzdrowiskach.

Podsumowując, obecność tego niepozornego gadżetu w pokoju, podnosi komfort pobytu i pomaga budować pozytywny wizerunek obiektu.

Sygnalizator hotelowy? Zapraszamy do kontaktu.

Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące zastosowania, montażu i użytkowania przywoływaczy w obiektach hotelowych, pensjonatach czy hostelach.

Szczegółowe informacje o przywoływaczach i ich implementacji w innych branżach, znajdziecie Państwo TUTAJ