Przejdź do treści

Zamki elektroniczne na odcisk palca

Zamki elektroniczne otwierane na odcisk palca to sposób na wygodne życie. Otwieraj bez klucza.

Ponieważ nie zdarzają się identyczne linie papilarne, dlatego zamek otwierany na odcisk palca, zamek biometryczny –  stanowi jedno z lepszych zabezpieczeń mieszkania czy biura. To komfortowe rozwiązanie, zapewniające bezpieczeństwo, bo nikt nie może ukraść nam klucza ani go dorobić.

Nowość zamek na odcisk palca 6100TTL

Zamki na odcisk palca – jak to działa?

Elektroniczne zamki biometryczne mają wbudowany od zewnętrznej strony czytnik linii papilarnych. Przy programowaniu istnieje opcja zeskanowania od 500 do 999 odcisków palców (w zależności od modelu zamka), które zostaną zapamiętane w systemie. Ponieważ taka kontrola dostępu jest praktycznie nie do złamania, dlatego zapewnia maksymalne bezpieczeństwo mieszkania czy biura. Instalacja i ich użytkowanie są łatwe, co stanowi ich dodatkowy atut. Nawet w przypadku gdy na placu, którego odcisk został wpisany do systemu, znajduje się rana zniekształcająca wzór linii papilarnych, otworzenie drzwi będzie możliwe. Ułatwi to aplikacja na telefonie, dedykowany pilot (w zależności od modelu) czy kod lub karta (w wypadku zamków elektronicznych C11/G11).

otwieraj drzwi bez klucza z zamek na odcisk palca, zamek biometryczny

Zamek elektroniczny otwierany od zewnątrz na linie papilarne L5 SRB-B, obecnie nowy model L6SRB. To uniwersalna, standardowa, europejska wkładka, otwierana z jednej strony dzięki liniom papilarnym oraz bluetooth, a z drugiej strony, od wewnątrz przez przekręcanie gałki. Ta uniwersalna, elektroniczna wkładka umożliwia również otwarcie z dołączonego pilota.

Najnowszy model L6SRB posiada również w opcji, możliwość zdalnego otwierania przez internet. Nasza wkładka zamka nadaje się do różnych instalacji i użytkowania drzwi.
W drzwiach zmienia się tylko wkładkę zamka. Łatwa, samodzielna instalacja, bez konieczności wzywania stolarza.
Wkładka zamka może być regulowana, aby pasowała do drzwi o różnej grubości.

Zamek na odcisk palca (zamek biometryczny), w zależności od opcji ma możliwość zapamiętania od 555 do 999 odcisków palca.

Zamek elektroniczny C11 – otwarcie na odcisk palca i pięć innych sposobów

zamek elektroniczny C11 schemat budowy
Zamek elektroniczny C11

Elektroniczny zamek na odcisk palca C11 – to wielofunkcyjny, inteligentny model, którego montaż jest bardzo prosty i wygodny. Ponieważ zakładany jest w miejsce cylindra, bez konieczności wiercenia dodatkowych otworów w drzwiach, dlatego nie sprawia trudności instalacyjnych. Specjalna aplikacja pozwala na wygodne zarządzenie tym zamkiem, a sześć metod jakimi można go otwierać powoduje, że jest zamkiem wszechstronnym. Spełnia wymogi nawet najbardziej wymagających klientów. Jego funkcjonalność powoduje, że sprawdza się zarówno w mieszkaniach i domach prywatnych jaki i biurach czy apartamentach na wynajem.

Metody odblokowywania go: otwarcie przez odcisk palca, z aplikacji przez bluetooth, zdalne odblokowanie (konieczność instalacji bramki Wi-fi), hasłem / kodem PIN, otwieranie kartą oraz mechaniczne, awaryjne odblokowanie kluczem.

Zamek elektroniczny G11 na odcisk palca, instalacja w miejsce klamki

zamek elektroniczny G11 schemat budowy widać poszczególne elementy
Zamek elektroniczny G11

Wielofunkcyjny, elektroniczny zamek z pokrętłem G11 posiada możliwość zamontowania w miejsce klamki. Ponieważ model ten posiada funkcję otwierania odciskiem palca, dlatego spełnia wymogi osób ceniących sobie wygodę oraz możliwość otwarcia drzwi bez klucza. Czytnik linii papilarnych FPC zapewnia najwyższy poziom bezpieczeństwa.

Aplikacja na smartfon pozwala komfortowo administrować tym zamkiem, umożliwiając bezprzewodowe otwieranie przez bluetooth oraz w wypadku instalacji bramki WiFi – udostępnia opcję zdalnego zarządzanie zamkiem. Funkcja ta pozwala na używanie zamka elektronicznego G11 w apartamentach na wynajem. Model G11 można dodatkowo otworzyć kartą, a także kodem/hasłem. Hasła można nadawać na określony czas, co jest dodatkową zaletą w wypadku używania tego zamka do wynajmu krótkoterminowego. Metoda awaryjnego odblokowania zamka jest dostępna dzięki kluczowi mechanicznemu.

Ponieważ istnieje możliwość bezpłatnego przetestowania aplikacji TTL – dlatego zachęcamy do skorzystania z tej opcji. Aplikacja ta umożliwiaja zarządzanie m. in zamkami C11 i G11, zapraszamy:

Elektroniczny zamek biometryczny od BH-Wandex – gdzie stosować?

Wkładki na odcisk palca zyskują coraz więcej zwolenników wśród właścicieli domów i mieszkań pragnących zapewnić swoim rodzinom maksymalne bezpieczeństwo. Biometryczne zamki elektroniczne sprawdzają się nie tylko na prywatnych posesjach. Można je śmiało montować również w biurach, hotelach, a także wszelkiego typu budynkach użyteczności publicznej.


Model zamka elektronicznego

Zamki elektroniczne otwierane na odcisk palca  –
sposób na wygodne życie. Otwieraj bez klucza. Wszystko co potrzebne, masz zawsze przy sobie!

Zamki otwierane na odcisk palca – jesteś zainteresowany?

Zadzwoń 22 506 5555

Ceny zamków elektronicznych można znaleźć w naszym sklepie internetowym.

Więcej informacji o zamkach znajdziesz tu. Kwestie bezpieczeństwa zamków elektronicznych poruszyliśmy na naszym blogu.

Co wybrać: zamki na odcisk palca czy kod dostępu?