Centrale telefoniczne – jakie mają funkcje?

Ponieważ centrale telefoniczne ułatwiają zarządzanie komunikacją w firmie, warto zastanowić się nad ich instalacją, bowiem centrala telefoniczna jest istotnym elementem dobrze zorganizowanego miejsca pracy i obsługi klienta. Ich rola jest nie do przecenienia. Udostępniają one dodatkowe możliwości: łączenie rozmów wewnętrznych, przełączanie rozmów czy nagrywanie. W zależności od modelu umożliwiają raportowania ruchu połączeń czy archiwizacji rozmów. Mogą spełniać funkcję automatycznej sekretarki. Dodatkowo, nowoczesne centrale telefoniczne umożliwiają realizowanie specjalnych funkcjonalności (zapowiedzi głosowych, numeracji wewnętrznej, kolejek dzwoniących, call center czy contact center, a nawet automatyczną obsługę klientów). W rezultacie znacznie wpływa to na poprawę efektywności pracy. Idealnym rozwiązaniem jest taka integracja centrali telefonicznej i oprogramowania, by podnieść jakość obsługi klienta do najwyższych standardów. 

Centrala Telefoniczna Slican

Centrala telefoniczna dla Ciebie – BH- Wandex specjalizuje się w sprzedaży i montażu central telefonicznych Slican i BH-TEL. Jako autoryzowany partner firmy Slican – producenta central telefonicznych Slican, mamy bogate doświadczenie w tym zakresie. Nasze instalacje można znaleźć w wielu strategicznych instytucjach jak Straż Pożarna, szpitale, Straż Graniczna. Firma BH Wandex od wielu lat świadczy usługi instalacji oraz opieki nad centralami telefonicznymi. Tysiące zainstalowanych przez nas abonentów może zawsze liczyć na naszą szybką reakcję.

Centrale telefoniczne to produkty wytwarzane przez bydgoską firmę Slican. Ponieważ różnorodność modeli gwarantuje możliwość doboru odpowiedniej konfiguracji, dlatego spełniają one potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Posiadamy partnerów w całym kraju, których szkolimy zarówno w programowaniu jak i instalacji central telefonicznych.

centrale telefoniczne logo firmy Slican na białym tle niebieski napis firmy, czerwony napis systrybutor i zarys drzewa

Firma nasza prowadzi sprzedaż kart Slicana do central, które zostały już wycofane z produkcji.

Aby kupić karty do central NCT, CCA2720, CCT1668,MAC6400 zapraszamy <TUTAJ>

Centrale Telefoniczne BH-TEL

Telefoniczne centrale BH-TEL są tańszym rozwiązaniem od central Slican. Można je montować w instytucjach typu hotel gdzie wymagania są znacznie mniejsze niż w przedsiębiorstwach.

Centrale telefoniczne BH-TEL występują w konfiguracjach:

  • 2/6
  • 3/8
  • 4/12
  • 8/16
  • 8/24
  • 8/32
  • i więcej  (pierwsza cyfra oznacza ilość linii miejskich, a druga ilość telefonów wewnętrznych. 
centrale telefoniczne BH-TEL
Centrala telefoniczna BH-TEL 8/32

Przede wszystkim, proponujemy nie tylko sprzedaż i dostarczenie oferowanych central, ale również ich montaż i serwis. Centrale telefoniczne montaż wykonujemy profesjonalnie i sprawnie.

Realizacje sieci telefonicznej w obiektach

Dodatkowo, BH-Wandex świadczy także usługi w zakresie wykonania sieci teletechnicznej w obiekcie. Co więcej, oferujemy okablowanie telefoniczne, komputerowe, alarmowe lub związane ze specyficzną automatyką danego obiektu.

Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji skontaktuj się z nami- kontakt.

Dodatkowo o aplikacji messenger CTI Slican przeczytasz na stronie poświęconej temu produktowi.

Systemy Call Center