Posiadamy ugruntowaną pozycję na rynku, a poświadczeniem jakości są zamieszczone wybrane referencje.

W maju 2010 r. firma FURNIMEB zakupiła na potrzeby hotelu “7777” w Sieradzu zamki zbliżeniowe JC 3010 z programatorem, kartami oraz wyłącznikami prądu od firmy BH Wandex z Warszawy, mającą siedzibę przy ul. Elektoralnej 14a/1. Zainstalowane zamki w pełni spełniają oczekiwania naszego klienta pracując bezawaryjnie. Współpraca z firmą układa się prawidłowo w zakresie jakości i terminów dostaw, a także pomocy w przystosowaniu zamków do potrzeb hotelu. Firma Wandex to solidna firma godna polecenia jako poważny oraz godny rekomendacji partner, a zaoferowane zamki są warte polecenia przyszłym użytkownikom.

INTEMO rozpoczęła współpracę z Firmą BH-WANDEX z siedzibą przy ulice Elektoralnej 14a/1 w Warszawie w listopadzie 2009 r w zakresie dostaw zamków elektronicznych zbliżeniowych JC 3060. Jest to solidna, odpowiedzialna firma dotrzymująca umówionych terminów. Stwierdzamy, że firma zasługuje na zaufanie, gwarantuje wysoki poziom usług i jest godna polecenia. Dziękujemy za dotychczasową współpracę i mamy nadzieję na to, że współpraca między naszymi firmami będzie się układała w dalszym ciągu na podobnych zasadach.

W ubiegłym roku postanowiliśmy unowocześnić i dopasować do europejskich standardów nasz 16 pokojowy pensjonat wprowadzając system zamków elektronicznych na karty. Po przejrzeniu ofert dostępnych na rynku wybraliśmy ofertę proponowaną przez firmę JSC-Wandex z Warszawy. Oferta była bezkonkurencyjna pod względem cen a także, jak później pokazała praktyka, niezwykłej uprzejmości, życzliwości, elastyczności i cierpliwości pracowników firmy. Po upływie roku nie napotkaliśmy na żadne niespodzianki pt. awaria systemu. Polecam i sprzęt i usługi proponowane przez firmę JSC-Wandex.