gps do samochodu fmb003 czarny kolor widac napisy specyfikacyjne, mały rozmiar

Lokalizator ODB

Lokalizacja GPS ODB – przede wszystkim należy podkreślić, że oferowany przez nas lokalizator to urządzenie niewielkich rozmiarów, ale wielkich możliwości. Ponieważ jego instalacja jest prosta, gdyż jest on wpinany w gniazdo ODB samochodu, dlatego jego montaż nie sprawia kłopotu.

Lokalizator jest doskonałym narzędziem do śledzenia, a dodatkowo posiada wiele różnych zastosowań – w tym zarządzania flotą lekkich samochodów dostawczych, dziennika kierowcy, tematyki ubezpieczeniowej, wynajmu i leasingu samochodów oraz inne.

Lokalizator ODB FMB003

Urządzenie obsługuje różne czujniki BLE 4.0, sygnalizatory, zestawy głośnomówiące, aktualizacje oprogramowania układowego i konfiguracji przez Bluetooth – rozszerzając tym samym swój bogaty zestaw funkcji.

Schemat

Gps ODB Fmb003 jest bardzo prosty w instalacji. Wystarczy podłączyć urządzenie do gniazda ODB.

Gniazdo ODB

Serwis i wsparcie

Ponieważ uważamy, że podstawą niezawodnego funkcjonowania oraz wygodnej obsługi, jest profesjonalna opieka serwisowa, dlatego natychmiastowo reagujemy na zaistniałe problemy. Przede wszystkim dajemy możliwość szybkiego uzyskania pomocy przez użytkownika.

W ramach usługi serwisu i wsparcia, oferujemy:

  • konsultacje i porady
  • szkolenia personelu, obsługi i administratorów
  • aktualizacje i modyfikacje
  • systemu rozbudowy i zmiany konfiguracyjne demontaże i utylizację urządzeń
  • dostosowanie infrastruktury współpracującej
  • serwis gwarancyjny i pogwarancyjny naprawy sprzętu

Czy wiesz jak GPS ustala lokalizację?

Monitoring pojazdów – zajrzyj na naszego bloga, bo przygotowaliśmy tam ciekawe informacje. Inne informacje o lokalizacji osób i pojazdów.

Lokalizacja GPS ODB

Jesteś zainteresowany lokalizacją gps odb? Zapraszamy do kontaktu z nami. Nasze produkty związane z lokalizatorami znajdziesz w sklepie internetowym.