Jeśli Twój recepcjonista jeszcze nie powiedział Ci o tej ofercie, to może jeszcze o niej nie słyszał ?

To system ON LINE, oparty na sieci komputerowej LAN.

Automatyka Hotelowa – kontrola online – TO NASZ AUTORSKI PRODUKT

Przede wszystkim, jej głównym zadaniem jest informowanie recepcji o tym, że gość znajduje się w pokoju.

Dlatego, w chwili gdy gość wchodzi do pokoju, wkładając kartę do wyłącznika prądu, powoduje, że system rejestruje włączenie zasilania w pokoju gościnnym.

W rezultacie, uruchamiając odpowiedni program rejestrujący włączenie prądu, odnotowujemy zajętość pokoju. Co więcej, nie mniej ważną zaletą programu jest możliwość analizy (nawet zdalnej przez internet), zajętości pokoi hotelowych.

Połączenie urządzenia sterującego z recepcyjnym komputerem, jest realizowane przez wewnętrzną sieć Lan lub poprzez internet.

Podsumowując, bieżąca informacja o obecności gościa w pokoju, może być wykorzystana przez służby sprzątające i być jednocześnie informacją dla właściciela obiektu o zajętości pokoju. System, praktycznie w 100 procentach, ograniczy sprzedaż pokoi bez wiedzy właścicieli.

automatyka hotelowa

Opinia klienta

Nie jest dobrze gdy pracownicy hotelu zrobili sobie z miejsca pracy nieopodatkowane źródło dochodów. Pomijając fakt, że właściciel okradany przez personel nie ma wystarczająco dużo pieniędzy na inwestycje, ale jednocześnie prowadzanie działalności, która miała przynosić dochód pogrąża finansowo hotelarza. Upragnione źródło pieniędzy staje się skarbonką bez dna.
Wszyscy powinniśmy sobie wzajemnie ufać. Niestety czasem zdarza się, że pokoje są wynajmowane bez meldunku. Taki personel powinien być redukowany, ale jak to udowodnić ?

Opracowany przez firmę BH-Wandex system automatyki hotelowej jako najważniejszy element ma wbudowaną funkcję kontroli wynajmu pokoi. Właściciel obiektu może zawsze porównać stan z meldunków w programie recepcyjnym ze stanem faktycznym zajmowanych pokoi. Szczerze wierzymy, że w Polsce recepcjoniści są uczciwi,  ale dlaczego nie kontrolować swoich pieniędzy, bo nie dość, że nie zarabiamy, ale wręcz musimy dopłacić do kosztów prądu i prania. Należy polecić system Automatyki Hotelowej firmy BH-Wandex 

Właściciel hotelu
Adam Nowak

================================================

Zobacz jeszcze nasze zamki elektroniczne, z możliwością zdalnego nadawania uprawnień do otwarcia.

Lubisz zakupy online? Zapraszamy do naszego sklepu internetowego.

Automatyka hotelowa – zapraszamy zainteresowanych do kontaktu.