Przejdź do treści

Program dla hotelu – oprogramowanie hotelowe

sprawdzony program dla hotelu oprogramowanie hotelowe S4H

Program dla hotelu jaki można u nas kupić – to sprawdzony przez wielu klientów program hotelowy S4H.

Program dla hotelu S4H, dzięki swojej niezawodności, uniwersalności i modularnej budowie, znajduje szerokie zastosowanie w:

  • hotelach,
  • pensjonatach,
  • ośrodkach wypoczynkowych
  • sanatoriach.

Program hotelowy z powodzeniem może być używany zarówno w małych jak i dużych obiektach. Pomimo, że program zawiera bogaty pakiet funkcji, charakteryzuje się łatwością obsługi. Oprogramowanie dla hoteli jest na bieżąco rozbudowywane i uaktualniane.

Czy wiesz, że oprogramowanie dla hoteli S4H jest najczęściej używanym programem hotelowym w Polsce?

Konfiguracja dostosowana do potrzeb . Z systemu hotelowego S4H, korzystają zarówno małe jak i duże obiekty. Program dla hotelu – poniżej, opisujemy poszczególne moduły:

  • Moduł Recepcja – po pierwsze, przeznaczony jest do wspomagania pracy personelu recepcyjnego, działu marketingu oraz kadry zarządzającej hotelu. Z tego miejsca, dostępne są wszystkie kluczowe informacje, niezbędne dla poprawnego działania hotelu: bieżący podgląd pokoi, lista meldunków, księga rezerwacji. Co więcej, kolorowy diagram hotelu, umożliwia między innymi podejrzenie bieżącego i planowanego obłożenia. Dodatkowo, wyszukiwanie rezerwacji wymagających wpłaty zaliczki, dodawanie i przenoszenie rezerwacji oraz meldunków.
  • Moduł Obciążenie i Sprzedaż. Księga Obciążeń pozwala przede wszystkim na przeglądanie, zarządzanie i rozliczanie wszelkiego rodzaju należności , wynikających z meldunku: pobytowych, żywienia, usług dodatkowych. Dodatkowo, dzięki połączeniu z modułem sprzedaży, jest wygodnym i elastycznym narzędziem, pozwalającym szybko i sprawnie rozliczyć gościa. Na przykład, w zależności od konfiguracji systemu, rozliczenie może nastąpić w chwili wymeldowania gościa lub w formie płatności odroczonej.
  • Moduł Gastronomiczny. W przypadku, gdy hotel posiada restaurację z nim połączoną, wyposażoną w oprogramowanie Gastronomiczne S4H, możliwe jest współdziałanie obu programów.

Program dla hoteluwypełnij formularz, a my wyślemy kalkulator, który sprawdzi dla Ciebie koszt programu.

Inne rozwiązania technologiczne dla hoteli znajdziesz TUTAJ.