15:32

Oprogramowanie hotelowe

System hotelowy S4H, dzięki swojej niezawodności, uniwersalności i modularnej budowie, znajduje szerokie zastosowanie w hotelach, pensjonatach, ośrodkach wypoczynkowych i sanatoriach. System z powodzeniem może być używany zarówno w małych , jak i dużych obiektach. Pomimo, że program zawiera bogaty pakiet funkcji, charakteryzuje się łatwością obsługi. Nie sprawia żadnych problemów osobie znającej podstawowe zasady pracy w środowisku Microsoft Windows.

CZY WIESZ, ŻE OPROGRAMOWANIE HOTELOWE S4H, JEST NAJCZĘŚCIEJ UŻYWANYM PROGRAMEM HOTELOWYM W POLSCE ?

Charakterystyka systemu dla hoteli S4H – moduły systemu.

System hotelowy S4H dzięki swojej niezawodności, uniwersalności i modułowości, znajduje szerokie zastosowanie w hotelach, pensjonatach, ośrodkach wypoczynkowych i sanatoriach. System jest na bieżąco rozbudowywany i uaktualniany, zgodnie z oczekiwaniami i życzeniami naszych Klientów, oraz ze względu na zmieniające się przepisy.

Konfiguracja dostosowana do potrzeb hotelu.

Dzięki modularnej budowie, system hotelowy S4H, z powodzeniem może być stosowany zarówno w małych, jak i dużych obiektach. Poniżej, opisujemy poszczególne moduły.

Moduł Recepcja

Moduł recepcja, programu hotelowego S4H, przeznaczony jest do wspomagania pracy personelu recepcyjnego, działu marketingu oraz kadry zarządzającej hotelu. Z tego miejsca, dostępne są wszystkie kluczowe informacje, niezbędne dla poprawnego działania hotelu: bieżący podgląd pokoi, lista meldunków, księga rezerwacji. Kolorowy diagram hotelu, umożliwia między innymi, podejrzenie bieżącego i planowanego obłożenia, wyszukiwanie rezerwacji wymagających wpłaty zaliczki, dodawanie i przenoszenie rezerwacji oraz meldunków.

Moduł Obciążenie i Sprzedaż

Księga Obciążeń pozwala na przeglądanie, zarządzanie i rozliczanie, wszelkiego rodzaju należnościami, wynikającymi z meldunku: pobytowymi, żywienia, usług dodatkowych. Dzięki połączeniu z modułem sprzedaży, jest wygodnym i elastycznym narzędziem, pozwalającym szybko i sprawnie rozliczyć gościa. Zależnie od konfiguracji systemu, rozliczenie może nastąpić w chwili wymeldowania gościa lub w formie płatności odroczonej.

Moduł Gastronomiczny

W przypadku, gdy hotel połączony jest z obiektem gastronomicznym, wyposażonym w oprogramowanie Gastronomiczne S4H, możliwe jest współdziałanie obu programów.