21 marca 2018

Komputery POS

Komputer POS

Komputer typu POS przeznaczony do obsługi punktu sprzedaży.

Terminal POS APEXA®G dysponuje nowoczesną i współczesną stylistyką, wysoką wydajnością, doskonałą jakością pracy monitora dotykowego w technologii PCAP.

Wysoka jakość wykonania i parametry techniczne w pełni zadowolą klientów ceniących sobie nowoczesny design i wysoką jakość pracy urządzenia.

Żaden komputer nie może pracować bez systemu. Na pokładzie tego POSA znajduje się dostosowany do potrzeb oprogramowania gastronomicznego system operacyjny Windows.

Pozostałe informacje na temat terminala:

Specyfikacja:

Compact Powerhouse™
Energooszczędny i wydajny procesor Intel® Celeron® J1900 Quad-Core
Dysk SSD SATA 3
4 GB RAM DDR3
Kompaktowa i elegancka forma nie wymaga wiele miejsca
15” Bezramkowy True-Flat PCAP pojemnościowy ekran dotykowy w technologii LED
Mnogość interfejsów wejścia/wyjścia
Możliwość montażu na ścianie

Instalujesz wszędzie.

Możliwość instalacji naściennej to zdecydowana zaleta terminala Apexa G.
Takie rozwiązania, które docenią przyszli użytkownicy, dla których istotna jest ergonomia pracy.

Doskonała współpraca z oprogramowaniem gastronomicznym S4H

     

APEXA PRIME

APEXA G

APEXA GW

APEXA®PRIME, marki Posbank to nowy dodatek do serii APEXA®, najbardziej zaawansowany terminal POS, cechujący się szybką wydajnością zasilaną procesorem 6th generacji Intel® Core™ i5. Dzięki doskonałej wydajności, dotykowemu ekranowi, wieloma łączami I/O i elastycznej instalacji, APEXA®PRIME jest zbudowany z myślą o współczesnych wymaganiach rynku detalicznego oraz hotelowego.

POSBANK przedstawia nowy innowacyjny produkt APEXA®G. APEXA®G to najnowszy terminal POSBANK o nowoczesnym wyglądzie. Innowacyjna konstrukcja pozwala klientom cieszyć się jednocześnie efektywnością i użytecznością. Zbudowany aby w pełni spełnić wymagania dzisiejszego handlu. APEXA®G charakteryzuje się nowoczesną stylistyką, dużą wydajnością, doskonałym ekranem dotykowym, wieloma interfejsami I/O i elastyczną instalacją. Zbudowany z myślą o współczesnym rynku detalicznym i hotelowym.

APEXA® GW marki Posbank to najnowszy produkt z serii APEXA®, zbudowany z myślą o współczesnym rynku handlowo-hotelowym, charakteryzującym się stylowymi i nowoczesnymi rozwiązaniami. Możliwość pracy w środowisku Windows, Linux i Android czynią urządzenie wyjątkowo elastycznym narzędziem pracy. APEXA® GW to odpowiedź na stale rosnące i wysokie standardy rynku. Ekran dotykowy o przekątnej 19.5” z pojemnościową (PCAP) technologią obsługi dotyku, zapewnia precyzyjną obsługę identyczną jak na tabletach czy smartfonach.