21 marca 2018

Komputery POS

Komputer POS

Komputer typu POS przeznaczony do obsługi punktu sprzedaży.

Terminal POS APEXA®G dysponuje nowoczesną i współczesną stylistyką, wysoką wydajnością, doskonałą jakością pracy monitora dotykowego w technologii PCAP.

Wysoka jakość wykonania i parametry techniczne w pełni zadowolą klientów ceniących sobie nowoczesny design i wysoką jakość pracy urządzenia.

Żaden komputer nie może pracować bez systemu. Na pokładzie tego POSA znajduje się dostosowany do potrzeb oprogramowania gastronomicznego system operacyjny Windows.

Pozostałe informacje na temat terminala:

Specyfikacja:

Compact Powerhouse™
Energooszczędny i wydajny procesor Intel® Celeron® J1900 Quad-Core
Dysk SSD SATA 3
4 GB RAM DDR3
Kompaktowa i elegancka forma nie wymaga wiele miejsca
15” Bezramkowy True-Flat PCAP pojemnościowy ekran dotykowy w technologii LED
Mnogość interfejsów wejścia/wyjścia
Możliwość montażu na ścianie

Instalujesz wszędzie.

Możliwość instalacji naściennej to zdecydowana zaleta terminala Apexa G.
Takie rozwiązania, które docenią przyszli użytkownicy, dla których istotna jest ergonomia pracy.

     

APEXA PRIME

APEXA G

APEXA GW

APEXA®PRIME, marki Posbank to nowy dodatek do serii APEXA®, najbardziej zaawansowany terminal POS, cechujący się szybką wydajnością zasilaną procesorem 6th generacji Intel® Core™ i5. Dzięki doskonałej wydajności, dotykowemu ekranowi, wieloma łączami I/O i elastycznej instalacji, APEXA®PRIME jest zbudowany z myślą o współczesnych wymaganiach rynku detalicznego oraz hotelowego.

POSBANK przedstawia nowy innowacyjny produkt APEXA®G. APEXA®G to najnowszy terminal POSBANK o nowoczesnym wyglądzie. Innowacyjna konstrukcja pozwala klientom cieszyć się jednocześnie efektywnością i użytecznością. Zbudowany aby w pełni spełnić wymagania dzisiejszego handlu. APEXA®G charakteryzuje się nowoczesną stylistyką, dużą wydajnością, doskonałym ekranem dotykowym, wieloma interfejsami I/O i elastyczną instalacją. Zbudowany z myślą o współczesnym rynku detalicznym i hotelowym.

APEXA® GW marki Posbank to najnowszy produkt z serii APEXA®, zbudowany z myślą o współczesnym rynku handlowo-hotelowym, charakteryzującym się stylowymi i nowoczesnymi rozwiązaniami. Możliwość pracy w środowisku Windows, Linux i Android czynią urządzenie wyjątkowo elastycznym narzędziem pracy. APEXA® GW to odpowiedź na stale rosnące i wysokie standardy rynku. Ekran dotykowy o przekątnej 19.5” z pojemnościową (PCAP) technologią obsługi dotyku, zapewnia precyzyjną obsługę identyczną jak na tabletach czy smartfonach.