15:44

Automatyka Hotelowa

Kontrola online.
Jeśli Twój recepcjonista jeszcze nie powiedział Ci o tej ofercie to może jeszcze o niej nie słyszał ?

System ON LINE oparty na sieci komputerowej LAN

Automatyka Hotelowa TO NASZ AUTORSKI PRODUKT

Jej głównym zadaniem jest informowanie recepcji o tym że gość znajduje się w pokoju.

W chwili gdy gość wchodzi do pokoju wkładając kartę do wyłącznika prądu system rejestruje włączenie zasilania w pokoju gościnnym.

Uruchamiając odpowiedni program istnieje możliwość podejrzenia czy gość w danym momencie jest w pokoju. Drugą nie mniej ważną zaletą programu jest możliwość analizy (nawet zdalnej przez internet zajętości pokoi hotelowych).

Połączenie urządzenia sterującego z recepcyjnym komputerem jest realizowane przez wewnętrzną sieć Lan lub poprzez internet.

Bieżąca informacja o obecności gościa w pokoju może być wykorzystana przez służby sprzątające ale jednocześnie jest informacją dla właściciela obiektu o zajętości pokoju. System praktycznie w 100 procentach ograniczy sprzedaż pokoi bez wiedzy właścicieli.

Nie jest dobrze gdy pracownicy hotelu zrobili sobie z miejsca pracy nieopodatkowane źródło dochodów. Pomijając fakt, że właściciel okradany przez personel nie ma wystarczająco dużo pieniędzy na inwestycje ale jednocześnie prowadzanie działalności która miała przynosić dochód pogrąża finansowa hotelarza. Upragnione źródło pieniędzy staje się skarbonką bez dna.
Wszyscy powinniśmy sobie wzajemnie ufać, niestety czasem zdarza się że pokoje są wynajmowane bez meldunku. Taki personel powinien być redukowany ale jak to udowodnić ?

Opracowany przez firmę BH-Wandex system automatyki hotelowej jako najważniejszy element ma wbudowaną funkcję kontroli wynajęć pokoi. Właściciel obiektu może zawsze porównać stan z meldunków w programie recepcyjnym ze stanem faktycznym zajmowanych pokoi. Szczerze wierzymy, że w Polsce recepcjoniści są uczciwi  ale dlaczego nie kontrolować swoich pieniędzy bo nie dość, że nie zarabiamy ale wręcz musimy dopłacić do kosztów prądu i prania. Należy polecić system Automatyki Hotelowej firmy BH-Wandex 

Właściciel hotelu
Adam Nowak

================================================

Zobacz jeszcze nasze zamki elektroniczne, z możliwością zdalnego nadawania uprawnień do otwarcia.