Oprogramowanie hotelowe S4H

Sprawne zarządzanie to dziś podstawa każdej działalności. Dobry właściciel czy manager obiektu noclegowego zdaje sobie sprawę z faktu, iż na zadowolenie ze świadczonych usług wpływa wiele czynników. Jednym z ważniejszych kryteriów, ocenianych nieraz tuż po przekroczeniu przez gościa drzwi, jest jakość obsługi. W jaki sposób zyskać w oczach klienta? Z pomocą przychodzi nowoczesne oprogramowanie hotelowe S4H (programy recepcyjne).

Co wyróżnia system S4H?

To oprogramowanie hotelowe zostało zaprojektowane w unikalny sposób. Opiera się na modułowej budowie, co pozwala na dostosowanie konfiguracji do potrzeb dowolnego obiektu. Nie ma problemu z dopasowaniem wyglądu aplikacji czy nadaniu określonych uprawnień konkretnym osobom. Dzięki licznym modułom można w prosty i niezwykle intuicyjny sposób kontrolować praktycznie każdy element – właśnie dzięki temu oprogramowanie S4H cieszy się tak dużą popularnością wśród właścicieli hoteli, pensjonatów, sanatoriów, ośrodków wypoczynkowych czy resortów SPA.

Szereg funkcji do wyboru

Oprogramowanie hotelowe S4H można dostosować do konkretnych potrzeb obiektu, gdyż producent zadbał o bogaty pakiet funkcji dodatkowych (i na bieżąco go rozbudowuje oraz aktualizuje). Moduł “recepcja” gwarantuje sprawne działanie całego ośrodka – dzięki niemu mamy bieżący podgląd pokoi, dostęp do listy meldunkowej oraz księgi rezerwacji, co znacznie ułatwia planowanie pracy. Pakiet “obciążenie i sprzedaż” to niezwykle przydatne narzędzie umożliwiające zarządzanie i rozliczanie różnego rodzaju należności meldunkowych. Moduł gastronomiczny jest polecany do obiektów, które prowadzą usługi żywieniowe. Jego wdrożenie ułatwia realizację zamówień i czyni pracę bardziej efektywną.

Zyski płynące z zakupu oprogramowania hotelowego S4H

Korzyści wynikające z wdrożenia tego specjalistycznego systemu są nie do przecenienia. Przede wszystkim zyskujemy sprawną obsługę klienta. Co więcej, poprawiamy ocenę obiektu w ogólnych rankingach. Dodatkowo w jednym miejscu mamy zgromadzone wszystkie dane potrzebne do sprawnego zarządzania placówką. Z pomocą kilku kliknięć dowiadujemy się, jakie jest obłożenie pokoi w interesującym nas okresie. Dostajemy możliwość przydzielania dostępów pracownikom i gościom oraz przeprowadzania skomplikowanych operacji księgowe. Podsumowując, wielość modułów sprawia, że aplikacja spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.