Jak zainstalować zamek We-lock

Czeka Cię instalacja zamka? Kupiłeś zamek elektroniczny bez usługi montażu? Musisz, niestety, zainstalować ręcznie zamek We-lock, jeżeli to właśnie na niego padł wybór. Ale jak zainstalować zamek? Na szczęście to prostsze niż myślisz.

Instalacja zamka niegdyś wymagała relatywnie fachowej wiedzy. Dziś jest to proces łatwy, przynajmniej jeśli chodzi o nowy zamek We-lock. Co prawda większość z was powinna posługiwać się narzędziami dołączonymi do zamka, a cała instalacja opisana została w instrukcji obsługi.

Oto jak go zainstalować na n/w filmie.

Czy zamek We-lock jest bezpieczny ?

Ponieważ nie zdarzają się identyczne linie papilarne, dlatego zamek otwierany na odcisk palca stanowi jedno z lepszych zabezpieczeń mieszkania czy biura. To komfortowe rozwiązanie, zapewniające bezpieczeństwo, bo nikt nie może ukraść nam klucza ani go dorobić.

Nawet gdy ktoś z premedytacja zniszczy wyświetlacz, czytnik z klawiaturą zawsze istnieje możliwość zdalnego otworzenia drzwi. Poniższy film obrazuje tę sytuację.

Zobacz film https://www.youtube.com/watch?v=vVS_tEG8DiM

Nasza firma zapewnia pomoc w doborze optymalnego systemu dla potrzeb klienta. Zamki świetnie sprawdzają się w indywidualnych gospodarstwach domowych. Nie musimy obciążać się kluczami, a łatwość otwierania mieszkania jest nieporównywalnie łatwiejsza na tle tradycyjnej formy otwierania drzwi.

Zamki elektronicznie świetnie sprawdzają się przy wynajmie apartamentów. Wystarczy tylko wymienić wkładkę by móc zdalnie zarządzać wynajmem.

Z naszą instrukcją, wymiana wkładki na nową, nie będzie stanowić problemu.

instalacja zamka
Schemat, instalacja elektronicznej wkładki We-lock.

Więcej filmów dotyczących zamków We-Lock znajdziesz na kanale welockglobal