Zamki elektroniczne hotelowe

Firma BH-Wandex oferuje zamki elektroniczne, pracujące w technologii zbliżeniowej. Taki zamek hotelowy jest znacznie łatwiejszy w użyciu niż tradycyjne rozwiązania na klucz. Jeśli chodzi o sposób działania, zamki elektroniczne do drzwi zewnętrznych otwiera się za pomocą karty, która zbliżona do czytnika, zlokalizowanego przy drzwiach, odblokowuje mechanizm i otwiera pomieszczenie. Należy pamiętać o tym, że zamki elektroniczne do drzwi cena, których koresponduje z doskonałą jakością wykonania, mimo wszystko, po dłuższym czasie użytkowania, wymagają wymiany. Oferujemy Państwu trwałe zamki elektroniczne, dzięki czemu dopiero po wielokrotnym użyciu zaobserwują Państwo konieczność odnowienia mechanizmu.
Jako doświadczony sprzedawca oferujemy Państwu także potrzebne części zamienne. Jeżeli chcą Państwo nabyć zamek elektroniczny na kartę zbliżeniową cena na pewno jest dla Was istotna. Należy jednak zwrócić uwagę na możliwość serwisowania, która często nie jest zapewniana. Nasza firma oferuje Państwu wszelką niezbędną pomoc oraz części zamienne. Wystarczy zgłosić się do naszego autoryzowanego serwisu, a zamki elektroniczne znów będą wyglądać jak nowe. Ewentualne naprawy realizowane są przez nas natychmiast, bez konieczności wysyłania zamka do serwisu w innym kraju. Od pewnego czasu naprawiamy też zamki hotelowe oferowane przez innych producentów, stając się jedyną w Polsce firmą z takimi możliwościami.

Potrzebne są Państwu jeszcze bardziej nowoczesne zamki hotelowe? Nowością w naszej ofercie jest zamek hotelowy na QR kod. Więcej na jego temat na www.sklep.wandex.pl

    JC3063-2       JC3010         

zamek QR code

   

kiosk QR 

Powyżej umieściliśmy jedynie przykładowe zdjęcia oferowanych zamków hotelowych. Pełna oferta w dziale : "Dla hotelu "

Dla Biura

Każda firma ma swoje tajemnice. Jeśli nie chcesz aby osoby nieupoważnione wchodziły do twoich pokoi bez kontroli zastosuj zamki elektroniczne w wersji dla firm. Zamek elektroniczny JC3060ND3 Office otwierany jest kartą zbliżeniową pracownika i tylko Ty decydujesz do jakich pokoi będzie on mógł wejść. Biurom oferujemy także usługi telekomunikacyjne. Świadczymy usługi dostępu linii miejskich za pośrednictwem technologii Voip ( jeden numer miejski 1 zł netto ). Zaopatrujemy w wysokiej jakości sprzęt do call center. Oferujemy najwyższej jakości kserokopiarki, drukarki, kasy fiskalne, niszczarki dokumentów i  centrale telefoniczne.

Jeśli masz inne potrzeby biurowe wystarczy zapytać – możliwe, że będziemy mogli je także zaspokoić posiadanym asortymentem.

Firma BH-Wandex prowadzi serwis Zamków Hotelowych dostępnych na polskim rynku różnych producentów.

Jeśli posiadacie uszkodzone mechanicznie zamki  hotelowe my spróbujemy je naprawić.

Każdą naprawę prosimy uzgodnić przed wysyłką(minimalizacja kosztów przesyłek). W razie napraw nieopłacalnych(również technicznie niemożliwych)firma nie pobiera kosztów ekspertyzy.

Wraz z uszkodzonym zamkiem konieczne jest przysłanie karty zgłoszeniowej którą należy wypełnić i przysłać koniecznie z zamkiem.
KARTA ZGŁOSZENIOWA

Po otrzymaniu przez nas zamka przed naprawą otrzymacie wycenę.

Po zaakceptowaniu ceny zamek zostanie naprawiony i wysłany.