14 września 2018

Terminal POS

Komputer POS Terminal dotykowy

Komputer POS to dotykowy Terminal przeznaczony do obsługi gastronomicznych punktów sprzedaży.

Terminale POS SUNG A8 oraz Apexa G dysponują nowoczesną i współczesną stylistyką, wysoką wydajnością, doskonałą jakością pracy monitora dotykowego w technologii PCAP.

Wysoka jakość wykonania aluminiowa obudow ( terminal SUNG ) i doskonałe parametry techniczne w pełni zadowolą klientów ceniących sobie nowoczesny design i wysoką jakość pracy urządzenia.

Żaden komputer nie może pracować bez systemu. Na pokładzie tego POSA znajduje się dostosowany do potrzeb oprogramowania gastronomicznego system operacyjny Windows.

Specyfikacja:

  • Energooszczędny i wydajny procesor Intel® Celeron® J1900 Quad-Core
  • 4 GB RAM DDR3
  • 64 GB dysk SSD SATA3
  • Kompaktowa i elegancka forma nie wymaga wiele miejsca
  • 15” Bezramkowy True-Flat PCAP pojemnościowy ekran dotykowy w technologii LED
  • Mnogość interfejsów wejścia/wyjścia
SUNG A8 z czytnikiem kart magnetycznych

Komputer POS SUNG A8 posiada standardowo wbudowany czytnik kart magnetycznych, który doskonale współpracuje z wieloma programami gastronomicznymi, między innymi z oferowanym przez firmę BH-Wandex doskonałym programem kelnersko magazynowym S4H gastro i S4H-Lite.

Terminal gastronomiczny POS SUNG A8 to nowoczesny komputer z dodatkowym opcjonalnym wyświetlaczem klienckim, najbardziej zaawansowany terminal POS, cechujący się szybką wydajnością zasilaną procesorem czterordzeniowym. Co jest równie ważne Terminal POS Sung A8 posiada aluminiową obudowę. Dzięki doskonałej wydajności, dotykowemu ekranowi, wyświetlaczem klienckim oraz wieloma łączami do zewnętrznych urządzeń, terminal POS SUNG A8 jest obecnie jednym z nielicznych urządzeń dostępnych na rynku europejskim za tak niewygórowaną cenę.

Komputery gastronomiczne POS mogą być wyposażone w opcjonalne kolorowe monitory klienckie 10″

Sung A8 z opcjonalnym monitorem 10″

Terminale POS mogą być stosowane we wszystkich punktach handlowych zaopatrzonych w terminal płatniczy.