Telewizory hotelowe stanowią rozwiązanie, które dzięki wielu użytecznym funkcjom umożliwia dostosowanie produktu do potrzeb konkretnego obiektu noclegowego i wypoczynkowego. Oferowane przez nas modele pozwalają zablokować dostęp do ustawień telewizji i przez to uniemożliwić dokonywanie zmian osobom niepowołanym. Poza tym telewizory hotelowe wyświetlają informacje i reklamy, którymi upoważnieni pracownicy obiektu mogą w łatwy sposób zarządzać. Zaletą tych produktów jest także duża energooszczędność.

 

Dlaczego telewizja hotelowa?

Bo każdy pokój gościnny powinien mieć telewizor.

Dlaczego telewizor hotelowy?

Bo Tylko telewizor hotelowy może wyświetlać Twoją reklamę.

Bo tylko telewizor hotelowy nie będzie rozregulowany przez gościa.

Bo tylko w telewizorze hotelowym stworzysz płatne programy odblokowywane pinem.

 

a dokładniej:

Mniejsze koszty:

-Instalacja i zarządzanie bez wchodzenia do pokoju

-Wysoka wydajność energetyczna

Bezpieczeństwo:

-Zabezpieczenie przeciw kradzieżowe telewizora i pilota

-Profesjonalny serwis i wsparcie

Wartość dodana:

-Promocja oferty hotelu na stronie informacyjnej

-Pakiety sprzedawane dla gościom

Doświadczenia gości:

-Wyświetlanie wiadomości powitalnej oraz strony informacyjnej

-Nie przeszkadza innym gościom (zablokowanie menu, limit głośności)

 

Philips 55"HFL5010

55HFL5009D 12- FP-global-001

Philips 48"HFL5010

48HFL5009D 12-RTP-global-001

Philips 40"HFL5010

Energooszczędny telewizor LED dla hoteli pozwala korzystać ze wszystkich zalet najnowocześniejszych systemów łączności i interaktywnych stron z informacjami hotelowymi przy jednoczesnym zachowaniu niskich kosztów użytkowania dzięki zdalnej instalacji i zarządzaniu.

Jakość obrazu ma znaczenie. Zwykłe telewizory HD zapewniają dobrą jakość, jednak Ty oczekujesz czegoś więcej. Wyobraź sobie doskonałą szczegółowość, wysoką jasność obrazu, niewiarygodny kontrast i rzeczywiste kolory, które tworzą realistyczny obraz.

Oszczędność i porządek. Z nowymi urządzeniami Smart TV możesz zbudować system hotelowy bezpośrednio w telewizorze. Możesz zaimplementować interaktywne kanały, wideo na żądanie, interaktywne menu hotelowe i informacje bez konieczności podłączania urządzenia zewnętrznego do telewizora. Poza przesyłem treści za pośrednictwem koncentrycznych przewodów telewizyjnych możliwe jest także korzystanie z Internetu w celu dostarczania sygnału kanałów telewizyjnych lub VOD bezpośrednio do telewizora. Nasze sieci partnerskie zadbają o dostosowanie portalu do Twoich potrzeb.

Philips OXIGEN to kompletne rozwiązanie, które zapewnia dostęp do wszystkich funkcji niezbędnych w przypadku telewizorów hotelowych. Innowacyjne funkcje mają dać zarówno gościom, jak i profesjonalistom z branży dostęp do najnowszych połączeń, pozwalając jednocześnie utrzymać koszty użytkowania na najniższym poziomie. Rozwiązanie OXIGEN oferuje dostęp do internetowych aplikacji w chmurze i gwarantuje, że urządzenia mobilne mogą komunikować się z telewizorem, podczas gdy narzędzia do zdalnego zarządzania oraz dodatkowe możliwości zysków optymalizują dochód przez cały okres użytkowania produktu.

Karta katalogowa