Co to jest lokalizator GPS?

Lokalizator GPS to urządzenie umożliwiające sprawdzenie miejsca pobytu konkretnych osób. Z tego względu lokalizator GPS dla dziecka jest doskonałym rozwiązaniem, które mogą wypróbować rodzice, obawiający się o bezpieczeństwo swoich pociech. Lokalizator GPS ułatwi także znalezienie mienia, w tym monitoring pojazdów i przesyłek. Kontrola i ustalenie bieżącej pozycji wpływa na poziom ochrony, a także służy odnalezieniu zaginionych czy skradzionych rzeczy. Lokalizator GPS do samochodu czy dla dziecka jest więc przedmiotem, w który warto zainwestować.

Lokalizator 306

Model 306 jest najbardziej mobilnym i najłatwiejszym do montażu lokalizatorem GPS na świecie. Dzięki niewielkim rozmiarom i standardowemu złączu OBD-II, wystarczy  urządzenie włożyć do złącza diagnostycznego pojazdu.

Tracker ( lokalizator ) - urządzenie które po zamontowaniu w dowolnym samochodzie lub innym pojeździe wskazuje na bieżąco pozycję tego pojazdu. SYSTEM MONITORINGU GPS

Działa na kartę SIM, jest proste w obsłudze i ma wiele możliwości.

Główne cechy urządzenia

  • Zabezpieczenie samochodu przed kradzieżą
  • Monitoring pracy pracowników np. przedstawicieli handlowych
  • Monitorowanie floty samochodów w wypożyczalni samochodów
  • Monitorowanie samochodu, gdzie się znajduje, z jaką prędkością się porusza
  • Zdalna kontrola samochodu służbowego, pracownika, wspólnika, współmałżonka

W zestawie
Urządzenie GPS
Instrukcja wejścia na serwer
Konto na serwerze

Lokalizator oferujemy w zestawie z konet na stronie www

 

Jeśli chcesz zobaczyć jak to działa > kliknij <

i wpisz User/EMail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
oraz hasło: test123

Link do sklepu