14:38

Zamki Hotelowe do istniejących drzwi

Szukają Państwo nowoczesnych rozwiązań do wnętrz swojego hotelu lub pensjonatu? Myślą Państwo o pracach renowacyjnych i drobnych innowacjach, w które można zainwestować? Zanim podejmiecie decyzję, warto przeanalizować wszystkie niewielkie udogodnienia, które znacząco wpłyną na ocenę jakości obsługi i standardu obiektu.

Wygoda i poczucie bezpieczeństwa to dla podróżujących dwa kluczowe czynniki decydujące o ocenie wybranego miejsca noclegowego. Państwa goście wyrabiają sobie opinię o obiekcie na podstawie swoich odczuć i ewentualnych obaw. Zatem poręczny klucz do pokoju w formie kompaktowej karty magnetycznej czy nowoczesny, porządny zamek w drzwiach wpłyną pozytywnie na ich wizerunek obiektu. Podróżujący czują się pewnie, wiedząc, że ich laptop jest bezpieczny w pokoju, kiedy oni wybiorą się na śniadanie.

Oferowane przez nas rozwiązania to innowacyjne, estetyczne formy zamków do drzwi, które świetnie sprawdzą się w hotelowych warunkach. Można je założyć w zainstalowanych już drzwiach, bez ponoszenia dodatkowych opłat.Jeśli w obiekcie są już zainstalowane istniejące drzwi to mają one zamontowany zamek wpuszczany wraz z klamką.
Najbardziej popularnym zamkiem wpuszczanym jest tzw 72 mm pod wkładkę ( cylinder ).

Poniżej prezentujemy Hotelowe zamki elektroniczne do zamontowania w istniejących drzwiach.

Modele serii JC3060 i JC3360 są do zamontowania w drzwiach z zamkiem 72 mm, natomiast nasz najnowszy produkt airEkey można montować w miejsce istniejącej wkładki na klucz.

   

Niżej przedstawiony rysunek pozwoli określić czy posiadany zamek wpuszczany zamontowany w Państwa istniejących drzwiach jest modelem 72 mm.

Zamek hotelowy – wymiary

72 mm czyli odległość od osi klamki do osi miejsca gdzie wkłada się klucz Aby zamontować taki zamek wystarczy po zdemontowaniu istniejących szyldów oraz po wykonaniu dwóch otworów montażowych przykręcić zamek elektroniczny.
Wkładka ( cylinder ) jak i zamek wpuszczany mogą być dowolnego producenta.
Wielkość cylindra powinna być tak dobrana aby po obu stronach drzwi wystawał jak najmniej.
Cylinder od strony pokoju musi posiadać pokrętło które umożliwi zamknięcie drzwi z zablokowaniem otwarcia ich od strony korytarza kartą elektroniczną.
Od strony pokoju klamka zamka zawsze będzie umożliwiać jego otwarcie.
Od strony korytarza klamka jest zablokowana uniemożliwiając jego otwarcie. Użycie właściwej karty elektronicznej powoduje odblokowanie klamki oraz po jej naciśnięciu otwarcie drzwi.
Zamek hotelowy od strony korytarza można otworzyć wyłącznie odpowiednią kartą elektroniczną lub przy pomocy klucza mechanicznego nabytego wraz z cylindrem.

Zamek Hotelowy do istniejących drzwi model JC3060 S / JC3360 S oraz nowość airEkey


Nasze zamki współpracują z wieloma programami recepcyjnymi, między innymi S4H   LSI