14:28

Elektroniczne zamki hotelowe

Od kilku lat prężnie działamy na rynku hotelowym z tematem elektroniczne zamki hotelowe.

Proponowane przez naszą firmę zamki elektroniczne marki Orbita, cechują się doskonałym stosunkiem jakości do ceny. Udowadniamy to, oferując na każdy model 36 miesięcy gwarancji. Różnorodność modeli sprawia, że nasze zamki doskonale sprawdzają się w obiektach hotelowych, pensjonatach, ośrodkach wypoczynkowych, motelach, hostelach, a nawet biurach. Jeśli w obiekcie zamontowane są już zamki na klasyczny klucz, to nic straconego, jesteśmy w stanie je zamienić bez wymiany drzwi.

Jesteśmy partnerem handlowym firmy S4h – lidera w oprogramowaniu dla hoteli i gastronomi.
Możemy zaoferować naszym klientom w 100% sprawny i bezawaryjny system do zarządzania hotelu i restauracji. Naszą ofertę wzbogaciliśmy nie tylko o oprogramowania, które ułatwią pracę na recepcji czy restauracji, ale też zadbaliśmy o dostępność niezbędnego sprzętu typu Terminale dotykowe, POSy, monitory, drukarki, kasy fiskalne, zamki hotelowe czy systemy przywoławcze.

Jesteśmy pewni, że oferowane przez BH-Wandex produkty, spełnią Państwa oczekiwania, a zrządzanie swoim biznesem przyjdzie wam z łatwością i przyjemnością.


AirEkey BH-Wandex