TERMINALE POS

Rozmieszczenie w punktach sprzedaży terminali POS z ekranami dotykowymi rewolucjonizuje sposób obsługi klientów. Dzięki nim goście restauracji są obsługiwani szybciej i sprawniej. Ekrany dotykowe dzięki intuicyjnej obsłudze oszczędzają czas potrzebny na szkolenie nowych pracowników oraz gwarantują szybką i efektywną pracę. Rezultatem zastosowania nowoczesnych roziązań dotykowych jest zwiększenie sprzedaży , obniżenie kosztów działalności i wzrost zysków restauracji.

 

POSIFLEX - sprawdzone przez najlepszych w gastronomi

Terminale POS idealnie sprawdzają się w obiektach, w których najważniejsza jest szybkość pracy. W porównaniu do kas fiskalnych, Terminale POS , w połaczeniu z właściwym oprogramowaniem, gwarantują pełną kontrolę sprzedaży w restauracji, obsługę systemu lojalnościowego, a tym samym wzrost zysków dzięki szybkiej i sprawnej obsłudze klientów.

 

DLACZEGO WARTO PRACOWAĆ NA TERMINALACH POSIFLEX?

  • Inwestycja na wiele lat - sprzęt spełnia wysokie wymogi techniczne, jest odporny na trudne warunki pracy, posiada gwarancję nawet do 5 lat;

  • Oszczędność na szkoleniu pracowników - ekran dotykowy jest najbardziej intuicyjnym narzędziem pracy;

  • Jego modułowa konstrukcja pozwala dopasować stanowisko sprzedaży do indywidualnych potrzeb restauratora;

  • Oprócz niezawodnego działania Terminale POSIFLEX swoim estetycznym designem doskonale dopasują się do każdej restauracji.