Zamki elektroniczne hotelowe

Firma BH-Wandex oferuje zamki elektroniczne, pracujące w technologii zbliżeniowej. Taki zamek hotelowy jest znacznie łatwiejszy w użyciu niż tradycyjne rozwiązania na klucz. Jeśli chodzi o sposób działania, zamki elektroniczne do drzwi zewnętrznych otwiera się za pomocą karty, która zbliżona do czytnika, zlokalizowanego przy drzwiach, odblokowuje mechanizm i otwiera pomieszczenie. Należy pamiętać o tym, że zamki elektroniczne do drzwi cena, których koresponduje z doskonałą jakością wykonania, mimo wszystko, po dłuższym czasie użytkowania, wymagają wymiany. Oferujemy Państwu trwałe zamki elektroniczne, dzięki czemu dopiero po wielokrotnym użyciu zaobserwują Państwo konieczność odnowienia mechanizmu.
Jako doświadczony sprzedawca oferujemy Państwu także potrzebne części zamienne. Jeżeli chcą Państwo nabyć zamek elektroniczny na kartę zbliżeniową cena na pewno jest dla Was istotna. Należy jednak zwrócić uwagę na możliwość serwisowania, która często nie jest zapewniana. Nasza firma oferuje Państwu wszelką niezbędną pomoc oraz części zamienne. Wystarczy zgłosić się do naszego autoryzowanego serwisu, a zamki elektroniczne znów będą wyglądać jak nowe. Ewentualne naprawy realizowane są przez nas natychmiast, bez konieczności wysyłania zamka do serwisu w innym kraju. Od pewnego czasu naprawiamy też zamki hotelowe oferowane przez innych producentów, stając się jedyną w Polsce firmą z takimi możliwościami.

Potrzebne są Państwu jeszcze bardziej nowoczesne zamki hotelowe? Nowością w naszej ofercie jest zamek hotelowy na QR kod. Więcej na jego temat na www.sklep.wandex.pl

    JC3063-2       JC3010         

zamek QR code

   

kiosk QR 

Powyżej umieściliśmy jedynie przykładowe zdjęcia oferowanych zamków hotelowych. Pełna oferta w dziale : "Dla hotelu "

Dla Biura

Każda firma ma swoje tajemnice. Jeśli nie chcesz aby osoby nieupoważnione wchodziły do twoich pokoi bez kontroli zastosuj zamki elektroniczne w wersji dla firm. Zamek elektroniczny JC3060ND3 Office otwierany jest kartą zbliżeniową pracownika i tylko Ty decydujesz do jakich pokoi będzie on mógł wejść. Biurom oferujemy także usługi telekomunikacyjne. Świadczymy usługi dostępu linii miejskich za pośrednictwem technologii Voip ( jeden numer miejski 1 zł netto ). Zaopatrujemy w wysokiej jakości sprzęt do call center. Oferujemy najwyższej jakości kserokopiarki, drukarki, kasy fiskalne, niszczarki dokumentów i  centrale telefoniczne.

Jeśli masz inne potrzeby biurowe wystarczy zapytać – możliwe, że będziemy mogli je także zaspokoić posiadanym asortymentem.

Centrala telefoniczna Slican, telekomunikacja

Sprzedaż central telefonicznych Slican. Z uwagi na ogromną różnorodność produktów jeśli jesteście Państwo zainteresowani prosimy o kontakt w celu robrania odpowiedniego sprzętu.

Oferowane przez nas centrale telefoniczne można dobierać od kilku numeró wewnętrznych aż do systemów liczących setki a nawet tysiące numerów wewnętrznych.

Zakup centrali telefonicznej w BH-Wandex to najlepsze rozwiązanie dla firm z całej Polski.

Firma BH Wandex od wielu lat świadczy usługi instalacji oraz opieki nad tymi urządzeniami. Tysiące zainstalowanych przez nas abonentów może zawsze liczyć na naszą szybką reakcję w przypadku jakichkolwiek problemów.

Różnorodność produktów umożliwia zaoferowanie zarówno prostych urządzeń jak centrala telefoniczna i tych które zaspokoją bardzo wymagających klientów

Usługi oferujemy w wielu miastach w całym kraju, między innymi są to: Warszawa, Wrocław, Szczecin, Kraków, Poznań. Nasza specjalność to trafianie w szczegółowe potrzeby klientów indywidualnych.

BH Wandex jest autoryzowanym dystrybutorem producenta central telefonicznych Slican.

Posiadamy partnerów w całym kraju, więc wszędzie zorganizujemy Ci montaż instalacji telefonicznej.

================

================

BH-Wandex oferuje także wykonanie sieci teletechnicznej w obiekcie (oferujemy okablowanie telefoniczne, komputerowe, alarmowe, albo związane ze specyficzną automatyką danego obiektu. )